Tarczyn - gmina naturalnie atrakcyjna

DSC_0211

BIEŻĄCE PRZEDSIĘWZIĘCIA W GMINIE - (kliknij i zobacz)

 

recykling   Projekty unijne w gminie

 

Telefony do referatów Urzędu Miejskiego w Tarczynie oraz jednostek organizacyjnych- kliknij
 

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA
PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
W URZĘDZIE MIEJSKIM W TARCZYNIE

Finał X Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce

26.03.201811:35

W szkole im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce odbyła się jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu Patriotycznego. Gościem honorowym tego cieszącego się coraz większą popularnością i uznaniem wydarzenia była Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska.

unnamed<<Więcej zdjęć z Festiwalu

pamiątka

 

pamiatka2
 

pamiatka6

W tegorocznym Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczniów z całego regionu. Członkowie jury podkreślali bardzo wysoki poziom występów we wszystkich kategoriach wiekowych. Na uroczysty finał przybyło wielu gości, w tym m.in. wspomniana Minister Anna Zalewska, Mazowiecka Kurator Oświaty Aurelia Michałowska, Starosta Piaseczyński Wojciech Ołdakowski, burmistrzowie i wójtowie okolicznych gmin, kierownicy instytucji publicznych, dyrektorzy szkół, radni samorządowi, sołtysi, przedstawiciele służb mundurowych i mediów, duchowni, nauczyciele oraz rodzice uczniów.

- Inicjatywa powołania do życia Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce to niezwykle cenny pomysł, i właśnie w tej szkole trafił na właściwy grunt, przybierając właściwą formułę. Wynika to z poglądów patrona tej placówki Wojciecha Górskiego, które ukształtowały Pamiątkowską  społeczność – podkreślała burmistrz Barbara Galicz.