Dziś jest sobota 31.10.2020 , Imieniny :

Nota Prawna

Polityka prywatności

Korzystanie z większości naszych serwisów nie wymaga podawania przez użytkowników informacji o sobie. Użytkownicy, którzy chcą subskrybować wybrane informacje (tzw. newsletter) wypełniają formularz, w którym podają dane umożliwiające kontaktowanie się z nimi (adres e-mail, Informacje te wykorzystywane są wyłącznie w celu dla jakiego zostały nam przekazane. Użytkownik może w każdej chwili zmienić lub usunąć posiadane przez nas dane o sobie samym. Wszelkie dane osobowe użytkowników zamieszczone w serwisie chronione są zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Niniejszy serwis internetowy wykorzystuje technologię cookies do zbierania ogólnych i statystycznych informacji o korzystaniu z naszego serwisu internetowego przez użytkowników.

Zastrzeżenia prawne

Gmina Tarczyn prowadzi i administruje serwisem internetowym pod adresem http://www.tarczyn.pl . Zawartość serwisu jest własnością Gminy Tarczyn i chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronach niniejszego serwisu zostały podane właściwie. Gmina Traczyn nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. Gmina Tarczyn nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód poniesionych przez użytkowników serwisu lub osoby trzecie w związku z korzystaniem z serwisu. Użytkownik ponosi wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z serwisu. 

kontakt: tarczyn@tarczyn.pl | mapa serwisu | nota prawna | polityka prywatności | redakcja serwisu | adm

Oficjalny serwis internetowy Gminy Tarczyn